Holdingzedeler Ayaga Kalkiyor Kombassan Yimpas Slim Jetpa Holding
Degerli site ziyaretcileri. Sitemizi ziyaret ettiginiz icin tesekkür ederiz. Bu sitemizin hedefi Magdurlari bilgilendirmek ve tek güc haline getirmektir. Sitemizin hedefine ulasmasi icin sizlerin bu sitemizi herkese tanitmasindan gecer. Yardimlariniz görüslerinizi bekliyoruz. Saygilarimla Admin

Yimpaş Mağdurları, Yozgat'ta Holding Önünde Eylem Yaptı

Nach unten

Yimpaş Mağdurları, Yozgat'ta Holding Önünde Eylem Yaptı

Beitrag  Admin am Fr Aug 26, 2011 5:30 am

Yurt dışında yaşayan ve Yimpaş, Kombassan gibi şirketlere para kaptırdıkları için mağdur olduklarını belirten yaklaşık 30 kişilik grup, Cuma namazı çıkışı Yimpaş Holding binası önünde toplandılar.

Yurt dışında yaşayan ve Yimpaş, Kombassan gibi şirketlere para kaptırdıkları için mağdur olduklarını belirten yaklaşık 30 kişilik grup, Cuma namazı çıkışı Yozgat'ın Fakıbeyli Köyü yakınlarında bulunan Yimpaş Holding binası önünde toplandılar. Grup, Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Uyar'a protestoda bulundular.

Fakıbeyli Köyü yakınlarında bulunan Yimpaş Holding binası önünde toplanan Yimmaş mağduru grup, holding binasına girmek istedi. Ancak güvenlik görevlileri tarafından nizamiye girişinden içeri alınmayan grup, burada pankart açıp, Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Uyar ile birlikte hükümet aleyhinde protestoda bulundular. Pankart açan grup, 'Dursun Uyar Şaşırma, Sabrımızı Taşırma', "Abdullah Örnek Sana da Kalmayacak' şeklinde sloganlar attılar.

Yozgat'ta bulunan 'www. yimpaşzedeler. com' sitesi yöneticisi Kazım Güvener, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı telefonla aradıklarını, ancak cevap verilmediğini belirtirken, "Randevu istedim, verilmedi. Sayın Cemil Çiçek bey, sayın Bekir Bozdağ bey Yimpaş'ı koruması altına almışlar. Bu korumayı kaldırmadıkları sürece AK Parti iktidarı ustalık döneminde sayın Başbakanım buna bir çözüm bulmadıkları sürece bizim beklentilerimiz, kanayan yaramız devam edecek. Bu holding, sahtekarların olduğu bir holdingdir" dedi. 2001 yılından bu yana kendilerine bir kuruş kar payı verilmediğini dile getiren Güvener, "Yani bunlar bu kadar rezil insanlar. Bunlar dindar diye gözüküp, Allah'ı kullanarak insanları aldatıyorlar. Sahtekarlık yapıyorlar. Bu insanları camilerde kandırdılar. Bu insanların paralarını camilerde topladılar. Bu insanların bir çoğu öldü gitti. Bunların derdi de bu zaten. Bir kişi ölsün, hisse 8-10 kişiye bölünsün. Bu 8-10 kişi de bir araya gelip de hak aramasın diye düşünüyorlar" dedi.

Almanya'da Rüsselsheim kentine bağlı Raunheim kasabasında yaşayan 5 çocuk babası Bekir Benli ise 11 yıl önce kendisi ve aile çevresinin Yimpaş, Jet-Pa ve Kombassan'a yaklaşık 500 bin Mark'ın üzerinde para kaptırdıklarını belirtirken, 1 kuruş para alamadıklarını söyledi. Benli, "2001 yılından bu yana hiçbir ortağına beş kuruşu para vermeyen Yimpaş, kendi çalışan yöneticileri 10 bin lira maaş alıyor. Camiye gidip Müslümanları kandıran sahtekar bunlar. Avrupa'da kapı kapı dolanıp, dilenci gibi halkın parasını topladılar" diye konuştu.

Yozgat Jandarma ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı protesto eylemi olaysız sona erdi.
(Doğan Haber Ajansı) 22.07.2011 18:40

Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 28
Anmeldedatum : 21.05.11
Alter : 48
Ort : Almanya

Benutzerprofil anzeigen http://holdingzedeler.aktiv-forum.com

Nach oben Nach unten

YENI CÖZÜM ARKADASLAR !!

Beitrag  holdingzede2012 am Mi März 14, 2012 9:44 pm


Arkadaşlar, aşağıda, Holding mağdurları ile ilgili yeni bir gelişmeyi ve ilanı dikkatinize sunmak istiyorum.
AVRUPADA BİR İLK :
TÜM HOLDİNGLERİN, TÜM MAĞDURLARINA ,!
FARKLI VE YENİ BİR ÇÖZÜM YOLU ;
İNKASSO METODU
Şimdiye kadarki Holding davalarında, görünen o ki: sadece Avukatlar para kazanmış. Mağdurların cebine, mahkeme kararına dayanarak tek bir Euro bile girmemiş. İlanı veren RU INTERNATIONAL INKASSO UG ( uluslararası tahsilat şirketi), başlıngaçta, mağdurdan ücret ve masraf talep etmiyor. Masrafını ve ücretini, tahsil edilen paranın içinden alacağını söylüyor ve bu söylediklerini de yazıya geçirip imzalayıp mühürleyip anlaşmayı mağdura teslime diyor. Ücret miktarı: Almanyada Avukatlık sigortası olanlardan ( Rechtsschutz) %10, olmayanlardan ise %30. Ama , tahsil edilen paranın içinden alnacak! Para tahsilatı yoksa, ücret de masraf da almıyor.
RU INTERNATIONAL INKASSO UG bir Alman şirketi olması nedeniyle; para tahsil ederse, tahsil ettiği paraları müşterisine vermezse, müşterinin parasını ödeyecek şekilde kendisini bir sigortaya ( AXA) sigorta ettirmiş.Şirketin internet adresi
Yıllarca, Holdingzedelerle alakalı bir çözüm olmayacağı, tahsilatın yapılamayacağı, bu şirket kurucuları tarafından bilindiği için, 13-14 sene boyunca, bu tür dosyalarla ilgilenmemişler. Geçen sene, yatırılan paraların, devletten de tazminat olarak alınabilmesine imkan sağlayacağına inandıkları bir çözüm yolu buldukları için, ilk defa bu sene butür işleri almaya başlamışlar. Neticeyi İnsan Hakları Mahkemesine bile götürerek, öyle veya böyle bir tahsilatın olmasını amaçlıyorlar. Yıllarca avukatlar Almanya’da dava açıp kazandılar: tahsilat yok! Kazanılan davaları, Türkiye’de tanıtmak için “tanıma ve tenfiz davası” açtılar, davalar reddedildi. Tahsilat gene yok. !
RU INTERNATIONAL INKASSO UG’na, ( uluslararası tahsilat firması);
Üstelik: 1- Dava açıp kaybedenler,
2-Dava açıp kazandığı halde parasını tahsil edemeyenler,
3-Davaları devam edenler de müracaat ederek çözümden faydalanabiliyorlar. (hem de mevcut avukatlarını değiştirmeden!)
Müracaatlar, şirkete telefonla veya/ İnternet üzerinden adres verilmesiyle yapılıyor. Şirket, hemen, 3-4 sayfadan oluşan müracaat formlarını mağdura gönderiyor. O formlarda; ilanda yazılan hususlar açıkca yazılı. Mağdur bunları doldurup, elindeki Holding evraklarının da sadece fotokopisini İnkassoya gönderince, 15 gün içinde İnkasso, anlaşmanın bir nüshasını imzalayıp mühürleyip mağdura posta ile gönderiyor.
Holdinglerden, hiç kimse para tahsil edemedi , mağdurlar şimdiye kadar Holdinglere hiçbir şey yapamadı ama; RU INTERNATIONAL UG şirketi, devlete parayı ödettirirse, işte o zaman devlet, Holdinglerin burnundan bu paraları fitil fitil getirir. Tahsilat Şirketinin, Türkiye’de ve Almanya’da yeterli ekibi varmış.
Tüm Holdinglerin tüm mağdurları müracaat edebiliyor: mesela:
KOMBASSAN, Jet-Pa, YİMPAŞ, Endüstri Holding, İTTİFAK, SAYHA, Büyük Anadolu, DEMİRKAYA, Demirkıran, AKSARAY, Apitaş ,ASRİ, Emirdağ,Hadeka, HAMATEK,İşlem, GÜRTEKS, KALDERA, Kamer, KATRA, KATILIM, Kübra, SİLM, Noya, TİLMO, Umpaş, UTM, ve diğer tüm Holdingler
Adresi ve Müracaat: RU INTERNATIONAL INKASSO UG ( Türkçe danışmak mümkün)
Wirmhof 3 42103 Wuppertal-Deutschland
Tel: 0202.725 59 446
internet sayfasi: ww.int-inkasso.de

holdingzede2012

Anzahl der Beiträge : 5
Anmeldedatum : 14.03.12

Benutzerprofil anzeigen

Nach oben Nach unten

Nach oben


 
Befugnisse in diesem Forum
Sie können in diesem Forum nicht antworten